• GMP Döner Vakum Kürek Kurutucu, SUS316L Sürekli Vakum Kurutucu
  • GMP Döner Vakum Kürek Kurutucu, SUS316L Sürekli Vakum Kurutucu
GMP Döner Vakum Kürek Kurutucu, SUS316L Sürekli Vakum Kurutucu

GMP Döner Vakum Kürek Kurutucu, SUS316L Sürekli Vakum Kurutucu

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri: Çin
Sertifika: SGS, CE, ISO
Model numarası: PZG

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı: 1 ÜNİTE
Fiyat: USD10990-59000/unit
Ambalaj bilgileri: Nakliye konteyneri
Teslim süresi: 35 iş günü
Ödeme koşulları: L / C, D / A, D / P, D / P, T / T, Western Union, MoneyGram
Yetenek temini: yılda 1000 birim
En iyi fiyat İletişim

Detay Bilgi

İsim: döner tırmıklı vakumlu kurutucu Malzeme: SUS 304, SUS316L
Tip: Döner Kurutma tırmık: döner tırmık
Isıtma kaynağı: elektrik, sıcak su veya buhar Paketleme: 40HQ konteyner
Vurgulamak:

GMP döner vakumlu kürek kurutucu

,

SUS316L sürekli vakumlu kurutucu

Ürün Açıklaması

GMP Standart Döner Vakum Kürek Kurutucu, Sürekli Vakum Kurutucu Kullanımı Kolay

 

genel bakış

Döner tırmıklı vakumlu kurutucu, düşük kurutma sıcaklığı, büyük kurutma hızı, enerji tasarrufu, iyi ekipman sızdırmazlığı ve solventin kolay geri kazanımı özelliklerine sahiptir.Özellikle yüksek sıcaklığa dayanıklı olmayan, yüksek sıcaklıkta oksitlenmesi kolay veya kuruyken toz üretmesi kolay olmayan malzemeler için uygundur (boya çeşitleri gibi, ayrıca solventleri veya toksik gazlar içeren malzemeleri geri dönüştürme ihtiyacı ve diğer kurutma operasyonlar ve kalite avantajlarına sahiptir ve petrokimya, gıda ve ilaç, boyalar ve diğer endüstrilerde yaygın olarak kullanılan malzemelerin doğal özelliklerine zarar vermez.
Vakumlu yoğurma kurutucuları ile ilgili yabancı araştırmalar nispeten erkendir, özellikle son yıllarda, çoğu, ısı transfer alanını arttırma ve ısı transfer verimliliğini iyileştirme yönlerinden araştırma ve geliştirmedir.Japonya'da macun malzemelerinin sürekli olarak kurutulması için bir vakumlu yoğurma kurutucusu üretilmiştir.
Bu tür kurutucularla ilgili yurt içi araştırmalar 1980'lerde başladı ve bir dizi ürün oluşturdu.Bununla birlikte, kurutma verimliliği düşüktür, yapısal tasarım makul değildir ve büyük ölçekli gereksinimlerin karşılanması zordur.Yabancı ülkelerle karşılaştırıldığında teknik düzeyde hala belli bir boşluk var.

 

 

1. Vakumlu kurutucu nasıl çalışır?
Vakumlu yoğurma kurutucusu/döner vakumlu kurutucu esas olarak bir silindir, bir karıştırma mili, bir iletim sistemi ve bir sızdırmazlık cihazından oluşur.Kurutma için gereken ısı esas olarak karıştırıcı şaft ve ceket ceketi tarafından sağlanır.Isıtma ortamı ekipmana verildiğinde, ısı ceket ve karıştırma şaftı tarafından dolaylı olarak ısıtılır, ıslak malzemedeki nem ısıtılır ve buharlaştırılır ve buharlaşan nem zamanla vakum sistemi tarafından pompalanır.Karıştırma mili sürekli döndüğü için, malzeme ile ısıtma yüzeyi arasındaki temas sürekli olarak güncellenir, böylece malzeme eşit şekilde ısıtılır, böylece iyi bir kurutma etkisi elde edilir.


2. Yeni bir vakumlu sıkma kurutucusunun geliştirilmesi
Konvansiyonel vakumlu yoğurma kurutucusunun yapısında pek çok problem vardır.Genellikle şaft ve azı dişleri için dahili ısıtma yapısı yoktur.Bazı içi boş miller ve içi boş azı dişleri kullanılmasına rağmen, sıvı akış kanalı yapısının makul olmayan tasarımı nedeniyle, kurutma verimliliği düşüktür, bu da ekipmanın ölçeğini ve büyük ölçeğini doğrudan kısıtlar.İkincisi, basit ambalaj sızdırmazlık yapısı ürünü ciddi şekilde etkileyecektir.kalite.Bu sorunlara yanıt olarak, deneysel araştırma yoluyla tasarım enstitüsü, mükemmel yapı ve performansa sahip yeni bir yüksek verimli vakumlu sıkma kurutucusu geliştirdi (bkz. Şekil 1) ve teknik seviyesi uluslararası ileri seviyeye ulaştı.Yeni vakumlu yoğurma kurutucusunun geliştirilmesi ve geliştirilmesinin ana içeriği, bölme ceketi, özel yolluk tipi sıcak şaft ve yeni sızdırmazlık yapısını içerir.


Çalışma prensibi
Yenilikçi bir yatay toplu tip vakumlu kurutucudur. Islak malzemenin nemi, ısı iletimi ile buharlaştırılacaktır.Silecekli karıştırıcı, sıcak yüzeydeki malzemeyi kaldıracak ve kap içinde hareket ederek döngü akışı oluşturacaktır. Buharlaşan nem, vakum pompası ile pompalanacaktır.


 
özellikleri
◎ Geniş alan ısıtma yöntemine uygun olduğundan ısı iletme alanı geniş ve ısı verimi yüksektir.
◎ Makineye karıştırılarak monte edildiğinde, silindir içindeki hammaddeyi silindirin içinde sürekli daire halini oluşturur, böylece hammaddenin ısıtılması için homojenlik büyük ölçüde yükseltilir.
◎ Makinaya karıştırılarak monte edilerek hamur, macun kıvamında karışım veya toz hammaddeler kolaylıkla kurutulabilir.
Kurutulacak malzeme
◎ İlaç sanayi, gıda sanayi, kimya sanayi vb. hammaddeler kurutulabilir.
Hamur, macun kıvamında karışım veya toz hammadde için uygundur.
◎ Daha düşük sıcaklıkta kuruma gereksinimi olan ısıya duyarlı hammadde.
◎ Oksitlenmesi veya patlaması kolay olan ve güçlü tahriş edici veya toksik olan hammaddeler.
◎ Solventi geri kazanması gereken hammaddeler.

 

Teknik parametre

Kalem modeli
İsim birim ZPG-500 ZPG-750 ZPG-1000 ZPG-1500 ZPG-2000 ZPG-3000
çalışma hacmi L 300 450 600 900 1200 1800
Isıtma alanı m2 6 7.6 9.3 12.3 14.6 19.3
sirring devrimi rpm 6-30 kademesiz değişken
Güç kw 4 5.5 5.5 7.5 11 15
Ceketin tasarım basıncı (Sıcak su) MPa ≤0.3
Silindirde vakum MPa -0.09~0.096

Not: Buharlaşan su miktarı, hammaddelerin ilgili özellikleri ve içeri ve dışarı havanın sıcaklığıdır. Havanın sıcaklığı 90 olduğundaÖC, buharlaşan nem eğrisi yukarıdaki Şekilde listelenmiştir (Modeli seçerken referans için). Sürekli yenilenen ürünlerle ilgili parametreler değiştirilir, önceden duyurulmaz, pardon!

Bu ürün hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyorum
İlgileniyorum GMP Döner Vakum Kürek Kurutucu, SUS316L Sürekli Vakum Kurutucu bana tür, boyut, miktar, malzeme gibi daha fazla ayrıntı gönderebilir misiniz
Teşekkürler!
Cevabını bekliyorum.