Amino Asit Powde için 15kw Santrifüj Atomizer Sprey Kurutma Makinesi

Amino Asit Powde için 15kw Santrifüj Atomizer Sprey Kurutma Makinesi

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri: Jiangsu, Çin
Marka adı: Yuzhou Brand
Sertifika: ISO9001:2008
Model numarası: LPG-5 LPG-50 LPG-100 LPG-150 LPG-200 LPG-300 LPG-500

Ödeme & teslimat koşulları:

Fiyat: $98,000.00/Sets 1-99 Sets
Yetenek temini: Yılda 50 Takımları
En iyi fiyat İletişim

Detay Bilgi

Tip: Sprey Kurutma Ekipmanları Şart: Yeni
Voltaj: 220v/380v Güç: 15kw
Boyut (U * G * Y): çeşitli Garanti: 1 yıl
Satış Sonrası Hizmet Sağlandı: Denizaşırı makinelere hizmet verebilecek mühendisler Ağırlık: 6000kg
Başvuru: İlaç, Pigment, Kimya, Gıda, kullanım: nemi azaltmak ve toz yapmak
Kapasite: saatte 5-1500 L Isıtma kaynağı: Buhar+elektrik
Liman: Şanghay
Vurgulamak:

15kw Sprey Kurutma Makinesi

,

Santrifüj Atomizer Sprey Kurutma Makinesi

,

Atomizer santrifüj kurutma makinesi

Ürün Açıklaması

Amino Asit Powde için Verimlilik Santrifüj Atomizer Sprey Kurutma Ekipmanları

 

Anahat:

1. Atomizasyon: Amoizasyon sistemi, iyi kalitede bir ürün oranı sağlamak için çok önemli olan sis damlalarının eşit dağılımını sağlamalıdır.

2. Sıcak hava akımı ve sis damlaları ile temas: Kurutma kulesine yeterli miktarda sıcak hava girdiğinde, eş zamanlı veya karışık akış ne olursa olsun, sıcak hava kusurunun yönü ve açısı dikkate alınmalıdır, yeterli ısı alışverişini sağlamalıdır, bu çok önemlidir.

 

Ürün uygulaması

Santrifüjlü Püskürtmeli Kurutucu, sıvı şekillendirme teknolojisi ve kurutma endüstrisinde yaygın olarak kullanılan bir teknolojidir.Çözelti, emülsiyon, katılaşma ve macun hallerinden toz, partikül katı ürünler üretmek için uygundur.Bu nedenle, dağıtım nihai ürünlerinin partikül boyutu, kalan su içeriği, stoklama yoğunluğu ve partikül şekli hassas standartları karşıladığında, santrifüj püskürtmeli kurutucu en çok istenen teknolojilerden biridir.

 

Çalışma prensibi:

Filtreleme ve ısıtmadan sonra hava, kurutucunun üstündeki hava dağıtıcısına girer.Sıcak hava, kurutma odasına spiral şeklinde homojen bir şekilde girer.Kulenin tepesindeki yüksek hızlı santrifüj atomizörden geçerek, malzeme sıvısı döndürülecek ve sıcak hava ile çok kısa temas süresi boyunca son derece ince sis sıvı boncuklarına püskürtülecek, malzemeler bitmiş haline getirilebilir. Ürün:% s.Bitmiş ürünler, kurutma kulesinin altından ve siklon ayırıcıdan sürekli olarak boşaltılacaktır.Egzoz fanı tarafından atık gaz emisyonu.

 

 

 

Amino Asit Powde için 15kw Santrifüj Atomizer Sprey Kurutma Makinesi 0
Amino Asit Powde için 15kw Santrifüj Atomizer Sprey Kurutma Makinesi 3
 

Ana Özellikler

1) Yüksek Kurutma Hızı, malzeme sıvısının püskürtülmesinden sonra malzemenin yüzey alanı büyük ölçüde artacaktır.Sıcak hava akışında su an itibariyle %95-98 oranında buharlaşabilmektedir.Kurutma işlemini tamamlama süresi sadece birkaç saniyeye ihtiyaç duyar.Özellikle ısıya dayanıklı bileşenlerin kurutulması için uygundur.

2) Nihai ürünlerde iyi bir tekdüzelik, hareketlilik ve çözünme kapasitesi vardır.Ve nihai ürünler saflık bakımından yüksek ve kalitelidir.

3) Üretim prosedürü basittir ve operasyon kontrolü kolaydır.%40-60 nem içeriğine sahip sıvı (özel malzemeler için içerik %90'a ulaşabilir) bir seferde toz veya partikül ürünler halinde kurutulabilir.Kurutma işleminden sonra, üretimde işlem prosedürlerini azaltmak ve ürün saflığını arttırmak için parçalama ve ayırma işlemlerine gerek yoktur.Ürün partiküllerinin çapı, gevşekliği ve su içeriği belirli bir kapsamda çalışma koşulu değiştirilerek ayarlanabilir, kontrol yönetimini gerçekleştirmek çok uygundur. 

sertifikalar
Amino Asit Powde için 15kw Santrifüj Atomizer Sprey Kurutma Makinesi 5
Amino Asit Powde için 15kw Santrifüj Atomizer Sprey Kurutma Makinesi 7
Amino Asit Powde için 15kw Santrifüj Atomizer Sprey Kurutma Makinesi 9
Amino Asit Powde için 15kw Santrifüj Atomizer Sprey Kurutma Makinesi 11

Bu ürün hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyorum
İlgileniyorum Amino Asit Powde için 15kw Santrifüj Atomizer Sprey Kurutma Makinesi bana tür, boyut, miktar, malzeme gibi daha fazla ayrıntı gönderebilir misiniz
Teşekkürler!
Cevabını bekliyorum.